LPUF

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas mājas lapā!

Piesakiet savu uzņēmumu dalībai projektā un attīstītiet sava uzņēmuma starptautisko darbību

Ārvalstu maģistrantūras studenti Jūsu uzņēmuma starptautiskai attīstībai


GatewayBaltic sadarbībā ar Stokholmas Ekonomikas Augstskolu (Zviedrijā) jau trešo gadu piedāvā unikālu iespēju Latvijas uzņēmumiem izmantot Zviedrijas maģistrantūras programmas studentu zināšanas sava biznesa attīstībai.

42 starptautiskā biznesa programmas studenti augstskolas kursa "Becoming a Multi National Company" ietvaros veikskonsultāciju projektu Latvijas uzņēmumos.  Konsultāciju projekts ietver tirgus izpētes projektu konkrētam Latvijas uzņēmumam par uzņēmuma izvēlētu tēmu un praktisku darbību Latvijas uzņēmumā (2016.gada 29.marts - 8.aprīlis).

Stokholmas Ekonomikas Augstskola ir viena no vadošajām Eiropas biznesa augstskolām. Studentiem, kas tiek uzņemti augstskolas Starptautiskā biznesa maģistra programmā, piemīt spēcīga analītiska un stratēģiska domāšana, kā arī plašas svešvalodu zināšanas.  Studenti, kas piedalās šajā projektā pārstāv tādas valstis kā Zviedrija, Vācija, Spānija, Ķīna, Taivāna,  Itālija, Slovākija, Portugāle. 

 

"Augstu vērtējam studentu sniegto ieguldījumu un atdevi visa projekta realizācijas laikā. Studenti strādāja ierobežota laika apstākļos, tomēr tas neatstāja iespaidu uz sasniegto rezultātu. Veiktais pētījums ir praktiski izmantojams uzņēmuma attīstības stratēģiju noteikšanā. Iesakām šo programmu arī citiem uzņēmumiem - tas ir lielisks veids kā, neizmantojot papildus finanšu resursus, iespējams nonākt pie pilnvērtīga rezultāta. Studenti ātri spēja adaptēties uzņēmuma vidē un, kaut uz neilgu laiku, lieliski iekļāvās mūsu komandā!"
Zane Supe, UPB - 2015.gada projekta dalībnieks

 

Lai piedalītos projektā, Latvijas uzņēmumam jāatbilst sekojošiem kritērijiem:

  • Uzņēmums ir vismaz 3 gadus vecs
  • Jau eksportē uz vismaz 3 valstīm
  • Vēlas attīstīt starptautisko darbību, apgūt jaunus tirgus
  • Uzņēmuma birojs atrodas Rīgā 
  • Var nodrošināt darba vietu 4 studentiem laika periodā no 2016.gada 29. marta - 8.aprīlim) 

Latvijas uzņēmumiem piedalīšanās programmā ir bezmaksas, taču šī iespēja tiks dota tikai 10 uzņēmumiem.

Lai reģistrētos, lūdzam, aizpildīt pieteikuma anketu ej.uz/SSELatvia2016 līdz 10.janvārim.  Pēc uzņēmuma reģistrācijas projektam, ar Jums sazināsies GatewayBaltic pārstāvis, lai precizētu tālākās detaļas.

Papildus informācija:

Krista Pētersone
Projektu kordinatore
Tel: +371 29724002
Epasts: krista.petersone@gatewaybaltic.com