LPUF

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas mājas lapā!

Seminārs “Nacionālā pārtikas kvalitātes shēma un Zaļie iepirkumi valsts un pašvaldību iestādēs”

Publiskajā telpā plaši izskanēja informācija par dažādām Veselības ministrijas iniciatīvām, kas skāra Latvijas pārtikas ražotājus un to iespējas startēt valsts un pašvaldību iepirkumos. Kā zināms, vairākās no tām 2016. gada sākumā stājās spēkā, kas radīja sašutumu Latvijas pārtikas ražotāju un tos pārstāvošu organizāciju vidū. Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijai, sadarbojoties ar Zemkopības ministriju, ir izdevies šos nelabvēlīgos Veselības ministrijas izstrādātos noteikumus atcelt vai mainīt. Taču vēl joprojām ir saglabājušās vairākas neskaidrības, kas rada pārpratumus gan uzņēmēju, gan valsts un pašvaldību iestāžu vidū, kuras izsludina iepirkumus.

Lai precizētu radušās neskaidrības, 2016. gada 8. septembrī plkst. 11:00, izstādes Riga Food ietvaros,  tiek organizēts seminārs un tikšanās ar pārstāvjiem no Zemkopības ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas un Iepirkuma uzraudzības biroja, lai diskutētu par pārtikas produktu iepirkumiem valsts un pašvaldību iestādēs. Seminārā Jums būs iespēja ne vien dzirdēt atbildīgo iestāžu skaidrojumus, bet arī uzdot savus interesējošos jautājumus.

Seminārā gaidām arī valsts un pašvaldību pārstāvjus un iepircējus, lai kopā ar uzņēmējiem rastu labākos risinājumus, kā palielināt vietējo pārtikas produktu apjomu valsts un pašvaldību iepirkumos, tādējādi atbalstot Latvijas ekonomiku.

Aicinām pieteikt savu dalību seminārā līdz š.g. 31. augustam, sūtot kontaktinformāciju, vārdu un uzvārdu, pārstāvētā uzņēmuma vai pašvaldības nosaukumu uz e-pastu ilze.zuimaca@lpuf.lv vai zvanot pa tālr.67808968. Piesakoties līdz iepriekš minētajam datumam, dalība seminārā un ieeja izstādē “Riga Food” ir bez maksas.

Pielikumā: semināra programma.