Informācija par jaunajiem projektiem Latvijas Pārtikas Kompetences Centrā

2022. gada 1. novembrī 10.00 LPKC organizē tiešsaistes informatīvo pasākumu par jauno Atveseļošanas fonda programmu atbalsta saņemšanai jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei kompetences centra ietvaros. Pasākuma laikā sniegsim informāciju par jaunās programmas darbības virzieniem, nosacījumiem, kā arī ieteikumiem projektu pieteikumu sagatavošanai Latvijas pārtikas nozares pārstāvjiem.

Aicinām iepazīties ar informāciju par atbalstāmajiem nozares virzieniem un līdz šim veiktajiem projektiem LPKC mājaslapā www.lpkc.lv.

Lai pieteiktos pasākumam, lūgums sūtīt savu vārdu, uzvārdu, pārstāvētā uzņēmuma nosaukumu uz e-pastu evita.aleksejenko@fidea.lv (cc: armands.lejas-krumins@lpuf.lv). Lūgums norādīt arī telefona Nr., lai tehnisku jautājumu nepieciešamības gadījumā varam sazināties.

Saite uz tiešsaistes sarunu tiks nosūtīta uz e-pastu dienu pirms pasākuma.

! Piesakot dalību, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati (vārds, uzvārds, uzņēmums), būs redzami visiem pasākuma dalībniekiem. FIDEA izmantos dalībnieku datus, lai nodrošinātu veiksmīgu un drošu pasākuma norisi, kā arī, lai informētu turpmāk par citām līdzīgām aktivitātēm.